De Vlaamse Waterweg nv vernieuwt van vrijdag 11 september om 20.00 uur tot zaterdag 12 september om 21.00 uur het asfalt op het beweegbare brugdek van de Verbrande Brug in Grimbergen. Aansluitend wordt het brugdek opnieuw uitgebalanceerd. Tijdens de werken is de brug volledig afgesloten voor het wegverkeer en is er ook geen scheepvaartverkeer mogelijk ter hoogte van de brug.
Het asfalt op het brugdek is versleten en aan vervanging toe. Met deze onderhoudswerken willen we verdere schade voorkomen en de brug veilig en bedrijfszeker houden voor weggebruikers en scheepvaart. Om de hinder zo veel mogelijk te beperken, worden de werken uitgevoerd binnen een strikt afgebakende periode. De aannemer werkt ’s nachts en tijdens het weekend, zodat de afsluiting zo kort mogelijk blijft.
Volledige afsluiting voor wegverkeer en scheepvaart
Tijdens de werken is de Verbrande Brug afgesloten voor alle wegverkeer. Ook voor de scheepvaart geldt een volledige stremming. Dat is nodig om de onderhoudswerken op een correcte en veilige manier uit te voeren. Van vrijdag 11 september om 20.00 uur tot zaterdag 12 september om 21.00 uur zijn deze omleidingsroutes van kracht voor het wegverkeer:
- Verkeer van oost naar west rijdt via de Eppegemse Steenweg – Cokeriestraat – Woluwelaan (R22) – Luchthavenlaan (N211) – E 19 – R0 – de Tyraslaan (N209) – Brusselsesteenweg (N260) – Westvaartdijk
- Verkeer van west naar oost rijdt via de Westvaartdijk – Brusselse Steenweg (N260) - Vuurkruisenlaan (N211) – Schaarbeeklei (N1) – Vilvoordelaan - Woluwelaan (R22) – Cokeriestraat – Eppegemse Steenweg.
Meer informatie
Meer informatie over dit project vind je op de projectpagina.